مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان:

35 دستگاه اتوبوس بازسازی و 25 دستگاه اتوبوس خریداری می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، گفت: حدود 35 دستگاه اتوبوس فرسوده و قدیمی بازسازی خواهد شد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، رضا میرزایی در حاشیۀ بازدید نمایندگان شرکت «شهاب‌خودرو» از مجتمع تعمیرگاهی ناوگان اتوبوس‌رانی شهرداری کرمان‌، هدف از این بازدید را بررسی اتوبوس‌های قدیمی و فرسودۀ این سازمان اعلام کرد و افزود: این بازدید به‌منظور برآورد هزینۀ بازسازی خودروهای فرسودۀ ناوگان اتوبوس‌رانی، انجام شد.

وی با بیان اینکه با اعلام هزینۀ تمام‌شدۀ بازسازی این تعداد اتوبوس، اقدامات لازم برای تأمین اعتبار انجام و بازسازی اتوبوس‌ها شروع خواهد شد، ادامه داد: کارشناسان نمایندگی شرکت «شهاب‌خودرو» در کرمان، در حال بررسی اقدامات لازم هستند که در صورت توافق بین طرفین، این اقدام در دستورکار قرار می‌گیرد.

میرزایی همچنین از روند بازسازی 18 دستگاه اتوبوس خبر داد و خاطرنشان کرد: با اقدام کارشناسان سازمان، حدود 30 درصد کار بازسازی، پیش رفته و70 درصد باقی مانده است.

وی، نصب اتاقک‌ها را ازجملۀ اقدامات دانست و ادامه داد: با برآورد هزینه و انجام اقدامات فنی، این تعداد اتوبوس به‌طورکامل بازسازی و به ناوگان اتوبوس‌رانی افزوده می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، به خرید 25 دستگاه اتوبوس اشاره کرد و گفت: هزینۀ این تعداد اتوبوس پرداخت شده و تا چندماه آینده به شهرداری کرمان تحویل داده می‌شود.

 

معرفی مدیرعامل

مدیرعامل سازمان مدیریت
حمل و نقل بار و مسافر

«رضا میرزایی»

ورود کاربران

حاضرين درسايت

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top